Стан

50 m²

2-собен


Ев. број: 31798
Огласот е прегледан 118 пати

Козле, Скопје
Опремен со нов мебел високосјаен медијапан и нови комплет апарати за домаќинство. Убава голема дневна соба со нови- гарнитура,комода,дополнителни плакари, трпезариска маса , клуб маса, нов Лед ТВ, клима уред. Нова кујна (медијапан висок сјај) со комплет нови апарати за домаќинство, ролетни, ходник со плакари, спална соба со нови италијански лизгачки плакари, лежаи со анатомски душеци и уште еден плакар. Купатило комплет уредено со машина за перење, плакар, проточен болјер.

ПРЕГЛЕД
Цена
280 €
Тип на недвижност
Стан
Тип на објект
/
Собност/опис
2-собен
Опременост
Наместен
Површина
50 m²

Карактеристики
Кат
2
Број катови
3
Градба
/
Реновиран
/
Ориентација
/
Паркинг
Откриено паркинг место

€ 280


Контактирајте нè за повеќе информации:Facebook

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ДЕВИЗИ, А СЕ ПЛАЌААТ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ПО КУРС НА НБРМ

Дом Дизајн.© Сите права задржани. 2018     Адреса: Митрополит Теодосиј Гологанов 32, 1000 Скопје, Р.Македонија тел:02 3111 544    Web Design by BNS     Web Strana Hosting